Producenci

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Promocje

Informacje

Sklep internetowy MiniaturkiPerfum.pl to odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów poszukujących w Internecie idealnych perfum podkreślających ich charakter. Nasza długoletnia obecność na rynku perfumeryjnym, jak również doskonała znajomość gustów i potrzeb klientów sprawiła, że przygotowaliśmy w jednym miejscu bogatą ofertę kompozycji zapachowych, po które klienci sięgają najchętniej, jak również tych, które dopiero pojawiły się na rynku perfumeryjnym.

W naszym sklepie sprzedajemy szklane fiolki dostępne w kilku pojemnościach, które wypełniamy oryginalnymi perfumami wybranymi przez Państwa. Jako jedni z nielicznych gwarantujemy swobodne testowanie zapachów w domowym zaciszu, co pozwala na wybór tego zapachu, który podoba nam się najbardziej.

Właściciel sklepu MiniaturkiPerfum.pl podkreśla, iż nie jest powiązany ani z produkcją, ani z producentami oryginalnych perfum. Decydując się na zakup miniaturki w naszym sklepie należy pamiętać o tym, że nie jest ona sprzedawana w oryginalnym, licencjonowanym opakowaniu.

Obsługa sprzedaży i sklepu:

www.zapachnij.pl
Kazimierz Rosa
ul. Goszczyńskiego 4/32
41-200 Sosnowiec

email: info@miniaturkiperfum.pl

Nr konta bankowego w ING: 15 1050 1360 1000 0092 3857 1583

 
Firma zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG),
prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki.
Nip: 6441332533
Regon: 243441440